Самбірське управління водного господарства

Вівторок, 22.05.2018, 00:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

ЗАХИСТ ВІД ШКІДЛИВОЇ ДІЇ ВОД

***

      Дільницею №2 Самбірського управління водного господарства в 2015 році було проведено робіт на суму 381 052 грн., а саме по об'єктах:

1) "Захист від підтоплення паводковими водами  р. Крем'янка в с.Бережниця Самбірського району Львівської області (капітальний ремонт)". На даному об'єкті було проведено руслорегулюючі роботи р.Крем'янка з відводом  його від садиб та господарської дороги довжиною 450 метрів. Влаштування захисної дамби довжиною 650 м для захисту садиб та с/г угідь мешканців с. Бережниця. Вартість робіт по даному об'єкту складає 140 000 грн.

2) "Захист від підтоплення паводковими водами р.Волянка в с. Воля-Блажівська Самбірського району Львівської області (капітальний ремонт)". Мета даного проекту - захист сільськогосподарських земель від розмиву, будівництво прокопу і поглиблення русла річки та кріплення берега півзагатами із залізобетонних виробів (колони зі стаканами). На даному об'єкті було проведено такі роботи, а саме:

- будівництво прокопу на довжині 101 п.м.;

- поглиблення русла на довжині 210 п.м.;

- розчистка русла від наносів на 7-ми ділянках;

- встановлення  півзагат (відстань між півзагатами 40 м).

Загальна кошторисна вартість об'єкту складає 123 859 грн.

3) "Захист від підтоплення паводковими водами  р. Спринька с.Сприня Самбірського району  Львівської області (капітальний ремонт)." Регулювання русла р.Спринька проводилося на 5-ти ділянках загальною довжиною 460 метрів. На даних ділянках внаслідок підмиву берегів та зменшення пропускної здатності русла можливе підтоплення будинків, присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь.

Загальна кошторисна вартість робіт по даному об'єкті складає 117 193 грн.

***

«Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь».

 

Розроблена   Програма комплексного протипаводкового захисту в  басейнах річок Дністер, Прут та Сірет по Львівській області,затверджена постановою Кабінету Міністрів № 1151 від 27.12. 2009р.

В жовтні 2012р уточнено перелік об'єктів щодо розвитку водного господарства відповідно до завдань Загальнодержавної програми розвитку водного господарства та енкологічного оздоровлення басейну р. Дністер га період до 2021 року.

По програмі для  оперативного реагування в разі виникнення поводкової ситуації визначено розрахунковий час проходження піку паводку по ділянці р.Дністер  та р. Стрв»яж в межах Самбірського р-ну, а також визначено планове положення зон  можливого затоплення при проходженні  паводків та повеней різної забезпеченості (1%, 5% та 10% ). Вихідними даними для визначення розрахункових  величин основних гідрологічних характеристик послужили матеріали багаторічних спостережень.

Веб-представництва
Державне агентство водних ресурсів України Львівське обласне управління водних ресурсів

Прогноз погоди

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Made by Ihor Borys © 2011Конструктор сайтів - uCoz