Самбірське управління водного господарства

Вівторок, 22.05.2018, 00:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Самбірське управління водного господарства створене 1 січня 1964 року згідно наказу Держводгоспу УРСР за № 29 від 21 жовтня 1963 року. Центральна база управління знаходиться  в м.Самборі по вулиці Шевченка, 59.

Управління у межах своїх повноважень забезпечує на території зони обслуговування вирішення питань у сфері використання, збереження та відтворення водних ресурсів, здійснює управління інженерною інфраструктурою меліоративних систем та окремими об’єктами, що перебувають у державній власності. Управління займається технічною експлуатацією меліорованих земель берегозакріплюючих і  регулюючих споруд на гірських річках та потоках Львівської області, а саме: у Самбірському, Старосамбірському та Турківському районах.

Основну діяльність  управління водного господарства здійснює за наступними напрямами:

- забезпечення надійної експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу, у тому числі  осушувальних систем, комплексу захисних споруд, насосних станцій та водовідвідних систем,  водовідведення з осушувальних територій.

-  контроль за раціональним використанням водних ресурсів та організація заходів  по їх відтворенню, що включає:

а/ розробку та участь у реалізації державних і регіональних програм використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів

б/здійснення інспекторських функцій щодо дотримання вимог «Водного кодексу» суб’єктами господарювання всіх форм власності

 -  забезпечення захисту громадян, населених пунктів, виробничих об'єктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод, мінімізації заподіяних нею збитків для створення безпечних умов життєдіяльності населення.

- надання на договірних умовах практичної допомоги землевласникам, землекористувачам та агроформуванням з експлуатації та ремонту внутрішньогосподарської мережі.

Веб-представництва
Державне агентство водних ресурсів України Львівське обласне управління водних ресурсів

Прогноз погоди

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Made by Ihor Borys © 2011Конструктор сайтів - uCoz