Самбірське управління водного господарства

Вівторок, 22.05.2018, 00:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОВСЯКДЕННУ ДІЯЛЬНІСТЬ УПРАВЛІННЯ

День Довкілля

       10 квітня 2014 року Самбірське управління водного господарства провело День довкілля, до якого було залучено 112 чоловік, оглядачі ГТО прибирали прибережні смуги закріплених за ними каналів. Інженерно-технічні працівники та механізатори прибирали прибережну смугу р.Дністер в с.Ралівка Самбірського району на довжині 1,1км.

 

******************************************************************************************

День Довкілля

 

            На виконання розпорядження голови ЛОДА від 29.02.2013р. № 128/0/5-12 та наказу Самбірського  УВГ  від 18.03.2013р № 21  з 18 березня по 30 квітня було проведено місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 20 квітня – День Довкілля.                                                                                                                                                                                                                             

 
 

 

 

 

 

 

********************************************************************************

 

 

 

 

 

12 березня 2013 р. відбулися загальні збори управління

 

 
 

З порядком денним:

1. Підведення підсумків роботи управління за 2012 рік та завдання на 2013 рік

2. Звіт про виконання колективного  договору між адміністрацією та профспілковим комітетом УВГ за 2012 рік.

3. Звіт ревізійної комісії первинної профспілкової   організації.

4. Різне.

  
******************************************************************************************
 

               30 листопада у сесійній залі районної ради відбувся «круглий стіл» на тему: «Відкрита Самбірщина – перспективи розвитку». Основна мета – залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій, популяризація Самбірщини. Начальник Самбірського управління водного господарства взяв участь у роботі «круглого столу», адже розглядалися життєво важливі питання, що впливають на розвиток району. Начальник виступив з доповіддю «Задля порятунку р. Дністер від водної ерозії» (див. доповідь).

 

 

 
 

Доповідь

 

Шановні учасники Круглого столу!

                До Вашої уваги пропонується проект розроблений Самбірським управлінням водного господарства «Берегоукріплення і регулювання р.Дністер в районі с.Стрілковичі Самбірського району Львівської області».

На підставі вивчених місцевих умов, проведених інженерних розрахунків проектом передбачено комплекс робіт по захисту від водної ерозії та покращенню екологічного стану русла та заплави р.Дністер.

Технічним рішенням передбачено регулювання р.Дністер на довжині 1220 м, шляхом влаштування прокопу і поширення русла. Ширина поширення 45-65 м. Грунт від поширення переміщується у тимчасовий кагат, об’єм якого складає 33 600 м3.

Річка Дністер у районі с.Стрілковичі переходить від гірської, з великими похилами, до рівнинної в результаті чого на даній ділянці, при проходженні паводків та повеней, відбувається занесення русла гравійно- піщаною сумішшю з утворенням островів та відмілин, які в подальшому заростають чагарниковою рослинністю, що в дальнійшому спричиняє розмиву корінних берегів. Занесення річки гравійно-піщаною сумішшю добре видно на поперечних профілях показаних в даному проекті.

            Рішенням сесії Львівської обласної ради № 404 від 4 грудня 2007 року була прийнята «Регіональна комплексна програма поліпшення екологічного стану басейнів річок у Львівській області на 2007-2010 роки з прогнозом до 2015 року», така програма була прийнята і сесією Самбірської районної ради № 218 від 23 травня 2008 року.

        Одним із пунктів цих Програм є можливість санкціонованого відбору гравійно-піщаної суміші, що залишається після проведення необхідних русло-регулюючих робіт на окремих ділянках річок. Однак цією Програмою, як в області, так і в районі ніхто не скористався.

            Сьогодні всім відомо, який стан доріг в селах району, тому при реалізацій даного проекту можна зробити добру справу на річці і одночасно покращити стан доріг в селах району, зекономивши значні кошти як Державного та і місцевого бюджетів.

          Реалізація тільки цього проекту дає можливість зекономити більше 1 (одного) мільйона гривень бюджетних коштів. Адже тільки вартість гравію, при його закупівлі в кар’єрі, складе більше 1,5 млн.грн., а вартість робіт при реалізації даного проекту близько 500 тис.грн. і це при підрядному способі реалізації проекту, а при господарському способі ця цифра буде набагато менша.

            Вважаю, що при такому підході до вирішення питання покращення екологічного стану річок та ремонту доріг, держава буде тільки у виграші.

    Звичайно, це повинно проводитись під контролем відповідних служб, не допускаючи несанкціонованого забору гравійно-піщаної суміші з русел річок та прибережних захисних смуг.          

 

 

 
Веб-представництва
Державне агентство водних ресурсів України Львівське обласне управління водних ресурсів

Прогноз погоди

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Made by Ihor Borys © 2011Конструктор сайтів - uCoz