Самбірське управління водного господарства

Субота, 21.04.2018, 06:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПОСЛУГИ

Діяльність управління здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, а також коштів одержаних від надання платних послуг на замовлення юридичних та фізичних осіб.

Управлінням надаються такі платні послуги:

1. Обстеження господарських об’єктів та обладнання з наданням рекомендацій стосовно розроблення заходів спрямованих на зменшення шкідливого впливу на водні ресурси.
2. Підготовка та видача в установленому порядку технічних умов на проведення інженерних робіт на землях водного фонду, меліоративних системах у разі переходу лінійних споруд через водні об’єкти.
3. Видача  рекомендацій щодо водогосподарської обстановки на водних об’єктах та меліоративного стану осушуваних земель з прилеглими територіями.
4. Надання консультацій з питань:
4.1.Підготовки матеріалів для отримання дозволів та їх погодження: 
- на спецводокористування для власних потреб;
- на проведення робіт на землях водного фонду.
5. Технічне обслуговування внутрішньогосподарської меліоративної мережі, споруд, насосних станцій, систем гончарного дренажу та інші послуги.
6. Інженерні, гідрогеологічні, еколого-геологічні вишукування, проектні роботи, складання проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію невеликих об’єктів осушувальних систем, протиерозійних споруд, ремонтних, проведення протиповеневих, культуртехнічних, планувальних та інших робіт.


7. Роботи і послуги з буріння свердловин, тампонажної та санітарної обробки свердловин, вапнування і гіпсування ґрунтів, будівництва ставків та водойм, гідротехнічних і протиповеневих споруд, днопоглиблювальні та піскострумні роботи.8. Послуги пов’язані з подачею води юридичним і фізичним особам з меліоративних систем і водних джерел.

9. Відведення  вод насосними станціями.
10. Транспортні послуги з перевезення вантажів.
11. Надання в оренду виробничих приміщень.
12. Реалізація майна. 
13. Послуги з виконання земляних робіт.Веб-представництва
Державне агентство водних ресурсів України Львівське обласне управління водних ресурсів

Прогноз погоди

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Made by Ihor Borys © 2011Конструктор сайтів - uCoz