Самбірське управління водного господарства

Вівторок, 22.05.2018, 00:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

З метою забезпечення прозорості діяльності суб'єктами господарювання та на виконання наказів Мінекономрозвитку №117 "Питання забезпечення прозорості діяльності суб'єктами господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку" та №116 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо забезпечення прозорості діяльності суб'єктами господарювання державного сектору економіки" Самбірське управління водного господарства розміщує дану інформацію.

І. Основні завданнями Самбірського управління водного господарства:

  1. Реалізація у межах своєї компетенції державної політики щодо розвитку водного господарства та меліорації земель, збереження та відтворення поверхневих водних ресурсів, здійснення у водогосподарському комплексі  Самбірського, Старосамбірського та Турківського районів Львівської області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи. 
  2. У межах своєї компетенції сприяти забезпеченню потреб населення і галузей економіки у водних ресурсах.
  3. Організація експлуатації водогосподарських споруд та державних меліоративних систем міжгосподарського значення, проведення на договірних засадах технічного обслуговування внутрішньогосподарських меліоративних систем та подача води на зволоження, виконання поточних  і капітальних  ремонтів міжгосподарських меліоративних мереж та водогосподарських об’єктів.
  4. Проведення заходів щодо попередження шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків, організація безаварійного пропуску повеней, паводків та льодоходів на водних об’єктах зони діяльності управління, участь у розробці та забезпеченні заходів щодо захисту населених пунктів і сільгоспугідь від затоплення та підтоплення.
  5. Організація виконання загальнодержавних і регіональних програм щодо розвитку меліорації земель і поліпшення екологічного стану меліоративних угідь, захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів, інженерних комунікацій, сільськогосподарських угідь та інших об’єктів.
  6.  Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, будівництво сільських водопроводів, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.
  7. Проведення на регіональному рівні оцінки, прогнозу щодо поліпшення меліоративного стану осушуваних та прилеглих до них земель, підтоплення сільських населених пунктів та надання з цих питань рекомендацій місцевим державним адміністраціям.
Веб-представництва
Державне агентство водних ресурсів України Львівське обласне управління водних ресурсів

Прогноз погоди

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Made by Ihor Borys © 2011Конструктор сайтів - uCoz