Самбірське управління водного господарства

Субота, 21.04.2018, 06:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МОНІТОРИНГ

Однією з головних складових еколого-меліоративного моніторингу осушуваних земель є ведення спостережень та контролю за зміного режиму балансу хімічного складу та мінералізації дренажних вод меліоративних систем.

Водооблік – основа експлуатації сучасних меліоративних систем.

Введення нових форм власності та ринкових відносин в агропромисловому комплексі викликає необхідність жорсткої економії водноенергетичних ресурсів. Ця проблема може бути вирішена лише при обладнанні усіх точок водо виділу пристроями та засобами водообліку, які відповідають вимогам Держстандарту України,експлуатаційних водогосподарських організацій та користувачів води.

Виконання Програми  передбачає реалізацію проектів, орієнтованих на досягнення балансу між попитом на воду і наявними водними ресурсами з максимально можливим додержанням екологічних вимог, використання водних ресурсів.

Меліорація є важливою складовою забезпечення сталого виробництва сільськогосподарської продукції, особливо в року з несприятливими погодними умовами. Меліоровані землі фактично є  страховим фондом держави, від ефективності їх використання та збереження залежить економічна, екологічна та соціальна ситуація в країні.

Площа, охоплена спостереженнями за рівнями грунтових вод  складає 1,6 тис.га. Наявність засобів вимірювання на пунктах обліку води:

-тарировані шлюзи 12 шт.;

-рейкові водомірні пости 29 шт.;

-наявність режимно-спостережувальної мережі 128 свердловин.

Визначено планове положення зон можливого затоплення внаслідок повені і паводку на р.Дністер в межах Самбірського району. Орієнтовні площі затоплення паводковими водами, які включають і площі водного дзеркала р.Дністер становлять:

- при проходженні паводку 1% забезпеченності - 10 715,0 га, в тому числі задамбовий простір - 9 980,0 га;

- при проходженні паводку 5% забезпеченності - 5 675,0 га, в тому числі задамбовий простір - 4 855,0 га;

- при проходженні паводку 10% забезпеченності - 2 250,0 га, в тому числі задамбовий простір - 1 430,0 га.

Для оперативного реагування в разі виникнення паводкової ситуації визначено розрахунковий час проходження піку паводку по ділянці р.Дністер в межах Самбірського району:


Веб-представництва
Державне агентство водних ресурсів України Львівське обласне управління водних ресурсів

Прогноз погоди

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Made by Ihor Borys © 2011Конструктор сайтів - uCoz